Numai 25 sunt norocoase!

Ne face placere sa va anuntam ca Scoala Gimnaziala Daisoara este o unitate scolara selectata pentru a fi renovata anul acesta!

Dragi copii, dragi profesori, dragi parinti fiti pregatiti: scoala voastra se va transforma in ceea ce v-ati dorit mereu! Reusim sa ne indeplinim visele cu ajutorul PARTENERILOR care cred in misiunea celor de la BookLand Romania:

https://book-land.ro/parteneri/

II felicitam pentru intraga activitate si le multumim pentru implicare, abia asteptam sa ne bucuram IMPREUNA, sa desfasuram activitati intr-un mediu scolar adecvat, placut, prietenos invatamantului romanesc.

In urma parteneriatului incheiat cu BookLand Romania Scoala Gimnaziala Daisoara si Gradinita cu Program Normal au benefiaciat de renovari interior/exterior.

Bookland Romanaia: Sunt localitati in Romania ale caror nume suna melodios si cald, mai ales daca au rezonanta de diminutiv Daisoara! Suna ca dulcea vorba ardeleneasca… care ne bucura auzul. Mai ales daca mesterii ne raspund cu ”Da! Se poate!” Asa ne spun cand vorbim despre termene, etape si cate si mai cate. Incepem sa renovam atat 𝐒𝐜𝐨𝐚𝐥𝐚 𝐆𝐢𝐦𝐧𝐚𝐳𝐢𝐚𝐥𝐚, cat si 𝐆𝐫𝐚𝐝𝐢𝐧𝐢𝐭𝐚 𝐏𝐍 𝐃𝐚𝐢𝐬𝐨𝐚𝐫𝐚, comuna Ungra, (jud Brasov). Mai intai exteriorul si apoi trecem la interior. Multumim SavanaCuloare & TEMAD Romania!